ההבדל בין המצברים השונים – כל מה שצריך לדעת לפני רכישת מצבר חדש

ההבדל בין המצברים השונים

בענפים שונים ניתן לגלות כי קיים מבחר רחב מאד של מוצרים. כאשר יש הבדלים רבים בין המוצרים המוצעים. ההבדלים מוגדרים במספר תחומים וניתן להבחין בהם בקלות רבה. אם כי יש הבדלים דקים שלא ניכרים לעין המתבונן, אבל במהלך השימוש ההבדל מגיע לידי ביטוי משמעותי.

מהו ההבדל בין המצברים השונים?

המותג – הבדל ראשוני ובולט לעין הוא ההבדל בין המצברים של החברות השונות. יש בתחום המצברים מספר חברות שמייצרות ומשווקות מצברים לרכב. החברות הגדולות והמוכרות הן שנפ, וולטה, חברות אלו ידועות במוצרי איכות ובמוניטין. כמו כן קיימים מוצרים של חברות פשוטות יותר. כמובן שחברה איכותית מוציאה תחת ידיה מוצר תקין ואיכותי, ואילו חברה אנונימית – קשה לדעת מה איכות המוצר שלה. בין המשווקים של מותגי המצברים המובילים והאמינים ניתן למצוא את מאור מצברים משווק מורשה ואמין למצברים, המספק גם שירות החלפת מצבר עד הביתמאור מצברים עד הבית

אחריות – מצבר הוא מוצר שעלול להתקלקל כבר במהלך תקופת השימוש הראשונה. מסיבה זו מומלץ לרכוש מוצר שיש לו אחריות. שימו לב שלא לכל מצבר יש אחריות. למעשה תלוי מהו המחיר שאתם משלמים עבור המוצר. מצבר זול יותר לא ילווה בתעודת אחריות ויהיה עליכם להתמודד בכוחות עצמכם במידה ותתרחש תקלה. במרבית המקרים שווה לרכוש מוצר שיש לו תעודת אחריות שכן מסתבר שזה מוצר איכותי יותר שעתיד לשמש אתכם למשך זמן רב יותר. וגם אם תתרחש תקלה – יש לכם אל לפנות כדי לבצע את התיקון הנדרש.

הספק  – לכל מצבר יש הספק עבודה שונה. הספק העבודה נמדד ביחידות אמפר. כמובן שלפי גודל הרכב ועוצמת המנוע יהיה צורך במצבר מתאים שיוכל לבצע את העבודה. על כל מצבר רשום מהו ההספק שלו וחשוב יהיה לדעת מהו המצבר הנדרש לכם בהתאם לכלי הרכב שברשותכם.

מחיר – המצבר הוא מוצר שעולה לכם כסף. כמה כסף? תלוי באיכות המוצר, בהספק שלו וביתר הפרטים הנוגעים למוצר ולאיכות שלו. אבל כמו בכל תחום ניתן לגלות כי יש פער מחירים בין המוכרים השונים. כדי להצליח ברכישה משתלמת מומלץ לברר ולקבל פרטים אצל מספר מוכרים וכך לאתר את המוכר שמציע לכם מוצר איכותי ומתאים במחיר הגיוני ומשתלם.

משלוחים – כאשר רוכשים מצבר ניתן ליהנות במקרים רבים משירות משלוחים. אם זה חשוב לכם אתם מוזמנים לברר על מוכר מצברים שיכול לספק לכם את המצבר במשלוח עד לבית שלכם או עד לאזור בו אתם שוהים בשעות אלו.

ההבדל בין המצברים השונים יבוא לידי ביטוי במהלך תקופת השימוש שלכם במצבר. מסיבה זו עליכם להכיר את המוצרים השונים ולדעת מהו המצבר הנכון שיוכל לענות על הצורך שלכם ולשמש אתכם באופן משביע רצון. כי ההבדל בין המצברים השונים קיים, ולא כל מצבר יוכל לענות על הצורך שלכם ולשמש אתכם כרצונכם. ערכו בירור מעמיק בתחום ולמדו את השטח, לאחר מכן תדעו מהו המוצר הנכון והמתאים לכם.

אספקת מצברים עד אליך – הדרך המהירה להחלפת מצבר

המצבר שלכם הפסיק לפעול? אתם תקועים בבית ואינכם יכולים לנהוג לשום מקום? חושבים שהאפשרות היחידה שלכם היא להגיע למוסך ולרכוש מצבר חדש?

אז זהו שלא…
בעולם החדשני של היום, שבו משלוחי חצים מכל הסוגים הם מושג רווח, ניתן להזמין גם שירותי מצברים עד הבית. על זאת ועוד תוכלו לקרוא בכתבה שלפניכם.

ייתכן שהשארתם את פנסי הרכב שלכם דלוקים במשך זמן רב והמצבר שלכם הלך ונגמר. ייתכן שהתגלתה תקלה אחרת במצבר שלכם ואינכם יכולים עוד להשתמש בו. בכל אופן, אם אתם זקוקים למצבר חדש, ישנם כמה דברים שתצטרכו לדעת.

מהו מצבר? 

המצבר הוא הכוח המעניק לרכב את האנרגיה החשמלית שלה הוא זקוק. הפנסים, האורות, המוזיקה, והחשוב ביותר: המצת המדליק את הרכב, מקבלים את כוחם מהמצבר. כאשר המצבר אינו תקין, לא ניתן להפעיל את הרכב מאחר שהמצת אינו יכול להידלק. מאור מצברים לרכב עד הבית

אילו סוגי מצברים קיימים? 

כל כלי רכב זקוק למצבר כדי לנוע. קיימים מצברים ייחודיים עבור מכוניות, מצברים לאופנועים, קטנועים, טרקטורונים, קלנועיות ומשאיות. לכל כלי רכב דרישה למצבר משלו על פי הגודל של הרכב ועל פי השימוש הנעשה בו. ישנם מצברים בעלי נפח גדול, ולעומתם אחרים הם בעלי נפח קטן, בכמות שמספיקה לרכב שהם עתידים להיות בו. חברות שונות מציעות מצברים, והם נבדלים זה מזה באיכותם, בגודלם, ברמת חדשנותם, במחיריהם ובאורך החיים שלהם.

כמה עולה מצבר? 

מחירו של מצבר לרכב מתחיל בכ-350 שקלים למצבר פשוט לרכב קטן, ועשוי להגיע למחירים גבוהים בהרבה. מובן שמצבר שנועד למשאית יהיה יקר בהרבה ממצבר של אופנוע. כל כלי רכב דורש מהמצבר דרגת מאמץ אחרת, ובהתאם לכך המחירים גם הם משתנים.

היכן קונים מצבר? 

אם אתם זקוקים למצבר, תוכלו לרכוש אותו באחת משתי דרכים: תוכלו כמובן להגיע למוסך ולהתרשם שם מהסוגים השונים המוצעים למכירה. העובדים במוסך יעזרו לכם לבחור את המצבר המדויק שמתאים לצרכים הספציפיים שלכם ושל הרכב שלכם. אך לא תמיד הדרך הזו היא הנוחה ביותר בשבילכם. נסיעה למוסך עלולה להיות מורכבת ומסורבלת כאשר הרכב שלכם אינו תקין, ותמיד נעים ונחמד יותר להמתין בבית לבוא הסחורה. ישנן חברות המעניקות שירותי מצברים עד הבית. אם תבחרו בשירות כזה, תוכלו להתייעץ טלפונית עם חשמלאי רכב שיסביר לכם בפרוטרוט את האופציות העומדות לפניכם, והמצבר המבוקש יגיע אליכם עד הבית, ללא צורך במאמץ או טרחה.

מאור מצברים –
חנות IDM מצברים

לסיכום, קיומו של מצבר מקולקל אינו חוויה נעימה עבור אף אחד מאתנו, אך תוכלו להקל על עצמכם אם תיעזרו בשירותי משלוחי מצברים עד הבית. ניתן להיעזר בשירות של IDM מצברים עד בית הלקוח. במקום להיטלטל למוסך תוכלו לקבל את השירות אליכם הביתה, ולקבל התקנה של המצבר בידי איש מקצוע מיומן היודע את אשר לפניו. שמרו על המצבר שלכם, ואם יש צורך בהחלפתו עשו זאת באופן הקל והנוח ביותר.

חוזה מכירת רכב לפירוק – מה חשוב לדעת ומה כדאי לעשות?

משא ומתן מתנהל רבות בתחום הרכב. מלבד רכישות של רכבים חדשים מיבואנים רשמיים וממגרשי מכוניות שעוסקות בשיווק רכבים חדשים, קיים גם מסחר ער של מכוניות יד שנייה בין אנשים לבין עצמם. וזה אומר שבן אדם שאין לו עסק לממכר מכוניות עשוי למצוא את עצמו בתוך עסקת מכירה של רכב השייך לו, הרכב אמנם כבר אינו מתאים לו והוא מעוניין להחליף אותו באחר. לשם כך הוא מוכר אותו למי שמחפש רכב כזה כמו ששימש אותו עד כה. המכירה מתבצעת בהסכמת שני הצדדים כאשר חשוב ביותר לזכור כי גם אם נראה כי יש הסכמה הדדית בין הצדדים והכול נראה על פניו פשוט וברור חשוב לערוך חוזה מפורט וברור המוסכם על שני הצדדים. בחוזה יוסכם על תאריך המכירה, על הפרטים הקשורים לרישוי הרכב, לביטוחים השונים שחלים עליו, וכן תהיה התייחסות למחיר שמשלם הקונה למוכר וכן על הסדר התשלום והתנאים המוסכמים על שני הצדדים.

מכירה של רכבים לפירוק

ומה כאשר מוכרים רכב לפירוק?

אך כאשר מוכרים רכב לפירוק העניינים שונים בהחלט, וזאת בגלל שכאשר מדובר על רכב המיועד לפירוק אין לראות בו עוד כלי רכב, אלא כלי מתכתי שיש בו גם גומי ופלסטיק שנמכר למטרות של פירוק או מחזור, לקונה המעוניין לרכוש אותו. לפיכך אין פרטים רבים שיש להגיע עליהם להסכמה. ואכן יש אנשים רבים שמוכרים רכב לפירוק בלי לחתוך על חוזה מכירת רכב לפירוק, ובלי להיכנס לפרטים הקטנים. אך עבור מי שרוצה להיות בטוח בדבר העסקה שהוא מבצע מומלץ כן לרשום את עיקרי הדברים ולבצע הסכם מסודר וחתום בעת המכירה. כך הוא יוכל להיות בטוח יותר כי העסקה מתנהלת בצורה נכונה לרצון שני הצדדים.

סוחרים קונים רכבים לפירוק – מומלצים

  1. גרר איתי – קונה רכבים לפירוק בכל אזור תל אביב והמרכז. ( צפייה בגלריה תמונות ) , גרר איתי לרב קונים את כל סוגי המכוניות ,פרטיות ומסחריות מתמקדים באזור תן אביב – רמת גן , גבעתיים- ראשון לציון והסביבה.
  2. ניר המהיר – שירות קונה רכבים לפירוק באזור רמלה-לוד ירושלים. ( צפייה בגלריה תמונות ). גרר ניר המהיר רוכש מכוניות באזור לוד- רמלה , בית שמש, ירושלים ומודיעין.
  3. פירוק מכוניות – באתר של עומר, סור העוסק בתחום פירוק רכבים מעל ל-8 שנים בארץ כולל אזור הצפון: חיפה, הקריות , עפולה , עכו וכדומה. ( צפייה בגלריה תמונות )
  4. עומר ברוך קונה רכבים לפירוק בחולון

חוזה רכבים לפירוק

מה כותבים בחוזה המכר של רכב לפירוק?

  • ראשית יש להגיע להסכמה לגבי המחיר אותו ישלם הקונה למוכר. במרבית המקרים מדובר בסכום לא גבוה. שהרי ככלות הכול הרכב אינו תקין עוד והתועלת שעתידה להיות ממנו היא במיחזור החלקים. רכב כזה שווה כמה מאות שקלים ולא יותר.
  • שנית יש להתייחס בכתיבת חוזה מכירת רכב לפירוק לעניין שינוע הרכב מהמקום בו הוא נמצא כעת למקום היעד שלו – בשטחו של הקונה. באם העברה בוצעה בטרם בוטל הרישוי מה טוב, באם לא יהיה צורך להעביר אותו באמצעות גרר, מי ישלם את עלות הגרר? מדובר בסכום משמעותי ביחס לסכום של העסקה. חשוב להתייחס לכך מראש בשביל לא להגיע לאי הבנות.
  • הבהרה לגבי מהותו של הרכב. חשוב כי בעל הרכב יבהיר לקונה כי מדובר בגרוטאה המיועדת לפירוק ולמחזור ולא לשימוש תחבורתי. וכן עליו להבהיר כי הרישוי בוטל ואין לרכב עוד אפשרות לחזור לכביש.

לרצון שני הצדדים

לאחר שהוחלט על כך יש לסיים את התהליכים הביורוקרטיים של ביטול הרישוי והטסט, קבלת החזר אגרת הרישוי באם נותרה יתרה. ובכך סיימתם בהורדת הרכב הישן שלכם מהכביש בצורה הנכונה והטובה.

העברה של מכונית לפירוק
העברה של מכונית לפירוק – בהצלחה בתהליך!

 

מאמרים מומלצים במרשתת